Разписание на локални автобусни линии

 Баня - Банско - Разлог

РАЗЛОГ - БАНЯ

  •  
  •  
  •  

 

БАНСКО - БАНЯ

  • 10:20 ч - Транс Пирин
  • 10:30 ч - Бус Експрес

 

БАНЯ - РАЗЛОГ

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

БАНЯ - БАНСКО

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

БАНСКО - РАЗЛОГ

  • 05:03 ч - "Каракуш"
  • 05:10 ч - "Кондор"
  • 07:00 ч - "Докин"
  • 07:10 ч - "Транс Пирин"
  • 07:20 ч - "Попов"
  • 08:26 ч - "Динамо"
  • 08:47 ч - "Динамо"
  • 10:00 ч - "Халев"
  • 10:30 ч - "Рунта"
  • 11:20 ч - "Халев"
  • 11:35 ч - "Пътни превози"
  • 12:35 ч - "Соня"
  • 13:15 ч - "Транс Пирин"
  • 13:20 ч - "Пътни превози"
  • 14:00 ч - "Пътни превози"
  • 14:55 ч - "Транс Груп"
  • 15:51 ч - "МТК Транс"
  • 16:20 ч - "МТК Груп"
  • 16:50 ч - "Транс Пирин"
  • 17:00 ч - "Транс Груп"
  • 17:25 ч - "Соня"
  • 17:35 ч - "Пътни превози"
  • 18:30 ч - "Соня"
  • 18:56 ч - "Пътни превози"

Валутни курсове

  • 1.95583